Hakkımızda

Hakkımızda

 

Ömer Kılınç / Şirket Sahibi / Ynt.Krl.Bşk.

Tesa Deri San. Tic. Ltd. Şti yenilikçi genç ve dinamik ekibi ile ham deri, yarı mamül deri ve deri kimyasalları sektöründe faaliyetini 1986 yılından buyana sürdürmektedir.

İzmir merkez ve Menemen Serbest Bölgede bulunan modern tesisleri ile siz değerli müşterilere teknik destek ve ürün tedariği sağlamaktadır. Tesa Deri müşterilerini iş ortağı olarak görür. Sektörün ihtiyaç ve gelişmelerini titizlikle takip ederek inovatif çözümler üretir. Tesa Deri hedefleri doğrultusunda kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden yenilikçi olmanın gururunu tüm dünya ile paylaşmaktadır.

Genellikle çalıştığımız ülkeler Dubai, Lübnan, Iran, Irak, Sudan, Tunus, Cezayir, Fas, Libya, Somali, Ingiltere, Irlanda, Yunanistan, Bulgaristan, Güney Afrika, Pakistan, Hindistan dır. Bu ülkelerle hem ithalat hem ihracat olarak çalışmaktayız.

Partnerlarımızın içinde dünya devi olan alman Awuko Deri Zımpara Kağıdı firması ve yine konusunda tecrübeli ve üstün kaliteli alman Dr Eberle deri kimyasal ürünleri ve labaratuvarı bulunmaktadır.